Zarezerwuj teraz

Dolina Biebrzy


 

Dla wielu gospodarstw agroturystycznych najsilniejszym atutem oferty jest to, co same są w stanie zaoferować. Jednak nasz dworek otwiera się na piękno przyrody i pełnymi garściami czerpie z wyjątkowości okolicy, w której się znajduje. Nie sposób bowiem mówić o agroturystyce na Podlasiu, bez odkrywania sekretów Doliny Biebrzy, zatapiania się w krajobrazy tego wyjątkowego regionu oraz obcowanie z przyrodą – tą nietkniętą i nienaznaczoną jeszcze działaniem człowieka.

Jaką więc atmosferę miejsca i wyjątkowy klimat jest w stanie zaoferować Państwu Dworek Baranówka?

Niezależnie od tego, czy w okolice Doliny Biebrzy pragną się Państwo wybrać jesienią, czy też latem – na każdego czeka tutaj mnóstwo atrakcji. Tereny mokradeł, będące naturalnym środowiskiem życia wielu gatunków zwierząt, pozwalają rozkoszować się bliskością nieznanych mieszkańcom wielkich miast przedstawicieli różnych gatunków. Obserwowanie zachowań puchaczy, żurawi, czy też orlików krzykliwych będzie edukacyjną przygodą, pełną niezwykłych spostrzeżeń i wyjątkowo ciekawych informacji przyrodniczych, z których skorzystają zarówno mali, jak i starsi obserwatorzy. Wizyta w gospodarstwie agroturystycznym w Dolinie Biebrzy to także możliwość obserwowania jednego z największych, żyjących na terenie Polski ssaków. Podmokłe tereny są bowiem naturalnym środowiskiem życia łosia.

Noclegi, które Państwu oferujemy, to nie tylko sposób na poznawanie fauny i flory Podlasia – to również chwila sprzyjająca podziwianiu rzemiosła i rękodzieł wykonywanych przez mieszkańców naszego regionu.